Bohaterowie

Tess - dziewczyna, której zmarł ojciec. Musiała przeprowadzić się do domu swojej macochy, która źle ją traktowała. Tess czuła się samotna pomimo tego, że miała przyjaciół. Zawsze marzyła o tym, aby się zakochać. Gdy już się zakochała.. szybko tego pożałowała.

One Direction - Zayn, Niall, Louis, Liam i Harry. Brytyjsko - Irlandzki zespół, który zdobył wielką sławę na całym świecie. Nową płytę zamierzają wydać w studiu macochy Tess.
 Katie - przyrodnia siostra Tess, której Sandie i Jack nie znoszą. Jest okropna, wredna i chamska. Jest zazdrosna o życie Tess i za wszelką cenę chce obrócić wszystkich przeciwko przyrodniej siostrze.

Sandie - przyjaciółka Tess. Sandie zawsze jest przy niej, często pomaga jej w pracach domowych, gdy jej macocha wyjeżdża.

Jack - przyjaciel Tess i Sandie. Zawsze je wspiera. Jest bardzo uczuciowy co bardzo imponuje jego przyjaciółkom. Pewnego dnia wyjawił im, że jest gejem.


 Samuel - wszyscy mówią na niego Sam. Jest chłopakiem Jack'a i dobrym kumplem dziewczyn.
Elliot - chłopak poznany zupełnie przypadkowo. Tess uważa, że ma dobre serce. Początkowo nie wiedzą o sobie zbyt wiele, ale potem okazuje się, że wiele ich łączy.

2 komentarze:

  1. BOOM ! Super, zapraszam na mojego twittera https://twitter.com/nincia1

    OdpowiedzUsuń